page contents

YODA 02 - Domácí lis na výrobu olejů

Zdraví na dlani.cz ♥ #22 - Yoda 02 - lis na výrobu oleje - recenze česky HD

Lis Yoda 02 - lis 2. generace na výrobu panenských olejů za studena

 

 

Lis YODA 02 je první opravdu výkonný lis na domácí výrobu lisovaných olejů za studena.

YODA 02 - Domácí lis na výrobu olejů

 

Yoda 02 - červený domácí lis na výrobu panenských olejů za studena - 2. generace - ORIGINAL

 

 

Yoda 02 - zelený domácí lis na výrobu panenských olejů za studena - 2. generace - ORIGINAL

 

 

Yoda 02 - stříbrný domácí lis na výrobu panenských olejů za studena - 2. generace - ORIGINAL

 

Lis Yoda 02 - hnědý, v barvě hořké čokolády - domácí lis na výrobu panenských olejů za studena - 2. generace - ORIGINAL

 

 !!! Novinka na evropském trhu, která nemá konkurenci !!!

 

 

Lis YODA 02 je kompaktní přístroj, se silným motorem a vysokou výtěžností, stejnou jako mají velké průmyslové lisovací stroje. Je praktický a stylový, jednoduchý na údržbu i ovládání.

 

Vychutnejte si čerstvý za studena vlastnoručně lisovaný olej.

 

Extra panenské oleje jsou jak chutné, tak i prospěšné pro Vaše zdraví, obsahují spoustu minerálů, vitaminů, stopových prvků, magnetizmus a SOEF.

 

Lis YODA 02 je první vysoce výkonný lis na výrobu za studena lisovaných olejů pro domácí použití. Výtěžnost lisu Yoda se pohybuje mezi 30% až 80% v závislosti na olejnatosti použitých ořechů, semen.

 

vz-objednat-v-eshopu

 

 

 • Lis na olej YODA 02 má sedm předvoleb. Stačí vybrat správný program a lis bude nastaven na správný druh olejnatých semínek, která chcete lisovat. Tyto předvolby jsou: arašídy, sezam, slunečnicová semínka, řepka, lněné semínko, vlašské ořechy a mix semínek. 
  .
 • V manuálu jsou uvedena také další olejnatá semena, k nim je vždy přiřazen vhodný program pro lisování. Nastavení přístroje se liší dle tvrdosti a olejnatosti lisovaných semen. Program určuje teplotu použitou u konce šroubovice (místo kde vypadává suchý odpad) a tlak potřebný pro ideální exktraci oleje. Yoda produkuje za studena lisovaný olej (panenský olej, Extra Virgin), kde teplota oleje nikdy nepřesáhne 40 stupňů Celsia. 
  .
 • Vylisování 100g semen trvá 3 až 5 minut. Čas lisování se liší dle druhu použité olejniny. 
  .
 • V dnešní době jsou k mání oleje obsahující konzervační látky, které brání oxidaci, zápachu a prodlužují trvanlivost produktů. I ten nejdražší nebo nejlepší BIO olej ve zdravé výživě bývá vylisován dlouho dopředu (někdy i déle než 1 rok) a dále hodně záleží na způsobu skladování. Ke konečnému spotřebiteli, se dostane produkt úplně jiné kvality, než když byl  olej čerstvě vylisovaný. 
  .
 • Uvedeme PŘÍKLAD: Běžně koupíte lněný olej s trvanlivostí 1 rok, který je uskladněn v regálu - nikoliv v lednici. Proti tomu čerstvě lisovaný lněný olej žlukne při pokojové teplotě do 10 dní od vylisování. Při uchování v 5 až 10°C žlukne do 3 měsíců. Myslíte si stále, že kupovaným lněným olejem posílíte své zdraví? 
  .
 • KONZERVANTY: Látky, které se obvykle používají pro konzervaci olejů jsou hexan, hydroxid sodný, nebo kyselina fosforečná. Výše popsané konzervanty jsou běžnou součástí výrobního procesu olejů. Obvykle jsou oleje lisované při teplotách do 300°C = Takto vysoká teplota ničí vitamíny, minerální látky, enzymy a prospěšné tuky. 
  .
 • Ovoce a zelenina mají spoustu zdraví prospěšných látek posilujících imunitní systém. Olejnaté plody a z nich za studena lisovaný olej obsahují mnoho dalších prvků, které mohou pomoci posílit Vaše zdraví. Z domácích lisovaných olejů získáte spoustu pro život nezbytných esenciálních mastných kyselin a dalších bioaktivních látek jako jsou vitaminy A, D, E, K, minerály (železo, hořčík, draslík a vápník), nenasycené omega 3 a omega 6 kyseliny.   
  .
 • Čerstvé přírodní oleje z kvalitních semen jsou stejně cenné pro lidské zdraví, jako ovoce a zelenina. Doma lisované panenské oleje jsou zdrojem “dobrých tuků” životně důležitých pro lidský organismus. Čerstvě lisované oleje představují zázračný lék vyrobený u Vás doma, v nejlepší kvalitě a k dispozici Vám je 7 dní v týdnu.

 

 

vz-objednat-v-eshopu

 

 .

Technické parametry:

Typ lisování: Za studena lisovaný olej

Barva: hnědá, v barvě hořké čokolády v kombinaci s bílou

Ovládání: Řízení mikroprocesorem, teplotní čidlo, tepelná ochrana

Motor: Jednofázový indukční

Způsob: Robustní šnek z nerez materiálu

Dodávané příslušenství: Sběrné nádobky, čistící kartáček,

Záruka: pro domácí užití: 5 let na motor / 3 let záruka na díly

Hmotnost přístroje: 6.8 kg

Rozměry výrobku: 35,5cm x 17,8 cm x 26,5 cm

Příkon motoru: 180 W

Příkon topného tělesa: 300 W

Napětí: 240 V / 50 - 60 Hz, Eurozásuvka

Certifikace: CE Certifikováno

 

 

vz-objednat-v-eshopu

 

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit všechny nabízené přístroje pro zdraví.
Přečtěte si knihu Normana W. Walkera "Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy"

 
 
 

 

web counter prohlédnutých stránek